Yavru Kediye Kaç Gr Yaş Mama Verilmeli

CrisYana

Selamlar bugun kedimi ilk aldıgım gün eve alışması kolay olsun diye yaş mama ver diye bir öneri aldım ve bende 80 gr lık bi yaş mama aldım ama kedim neredeyse bi oturuşta yarısından fazlasını yedi sizce paketin hepsini döküp yemesi sağlıklı mıdır?

1 CEVAP

edadnmzr

Ben yavruyken yaş mamanın yarısını veriyordum. Yarısını da buzdolabına koyuyordum. Kalan yarısını da yanlış hatırlamıyorsam 3 gün içinde vermelisiniz bakteri üretmeye başlıyor çünkü.