Tuy Dokumu

Scot

Kedilerde yavruluktaki tuylerini dokmek ve mevsim gecislerindeki tuyleri dokmek kac gun suruyor acaba

7 CEVAP

kiddobun

Kedinizi kaliteli bi mamayla beslemeniz tüy dökümünü azaltabilir lakin onun dışında tüy kediniz her zaman dökücektir eğer sosyal bi yaşamınız yoksa ve genelde evdeyseniz kedinizi günde 2 kere veya 1 kere taramanız yeterli olucaktır.Onun dışında herhangi bi tarakla değilde furminator kullanırsanız daha iyi tüyleri toplar.

burlo

N&D mama kullanmaya başladıktan sonra tüy dökülmeleri azaldı. siz hangisini aldınız bilemiyorum ama kuzulu yaban mersinli mama bizimki. tavuklu narlı olanı kullanmadım ama genelde tavuklu mamalar tüy döküyor.

burlo

kullanmadım dediğim gibi ama N&D çok fazla övülüyor kullanmaya başladıktan sonra hak verdim. umarım tüy dökülmenizi engeller

Scot

Umarim.saolun

Derdedermanim

Yavru tüyleri büyüdükçe değişecek yeni tüyler sırtta omurga hizasında değiştikçe farkedersinişz parlak ve daha kalın kıllar çıkacaktır .N&D den şaşmayın.

Scot

Peki siz hangi mamayi tavsiye edersiniz.n&d aldim ona baslicam sizin bi tavsiyeniz varmi

Scot

Yavru mamasi olarakta bi tek o var malesef.henuz baslamadim ne etkisi olur bilmiyorum