Kopek Sahıplenmek Istıyorum

merhabalar kopek sahıplenmek ıstıyorum nerden nasıl kımden nasıl alabılırım bu sıtedekı yuva arayanlara sahıbınden vs baktım burda kopek sahıplendırmek ısteyen yada nerden sahıplenecegımı bılen kısıler var mı ıstanbul avrupa yakasında yasıyorum buralara yakın olursa sevınırım

6 CEVAP

sitedizayn

barınaklarda çok köpek var en azından birini siz sahiplenerek kurtarmış olursunuz, köpek sahiplenmek sorumluluk ister, sürü hayvanlarıdır ve siz sürünün lideri olacaksınız, küçük yada büyük ırk farketmez her gün dışarı çıkarmak zorunda olacaksınız, kedi gibi değildir kumunu koyarsınız eğitime gerek kalmaz kedi gider tuvaletini yapar, köpek tuvalet eğitimi gerektirir.
köpek sahiplenmek kolay en yakın barınağa gidin her cinsten boyuttan köpekler var, önemli olan siz buna hazırmısınız...
umarım bir köpek sahiplenir ve bir can kurtarırsınız.

evet onceden gecıcı olarak bakmıstık sımdı kalıcı b evlat edınmek ıstıyoruz sorumlulugunda farkındayız cok tesekkurler anlayısınız ıcın

Mini2019

Buranın yuva ilanlarına ya da Melekler şehri derneği’ne bakın derim.

sitedizayn

köpekler çok tatlı harika hayvanlardır, iki defa köpeğim öldü uzun yıllar birlikte yaşadık yaşlanarak öldüler her zaman özlüyorum canlarımı ama hayat işte yapacak bir şey yok, şu anda iki kedi ile yaşıyorum bazen düşünüyorum bunların yanına küçük ırk bir köpek alsam mı diye :) sizde bir köpek sahiplenirseniz burda paylaşırsanız seviniriz.

Tabi paylaşırım

zibityus

barınaktan alın.