Kedimin Midesi Bulanıyor

victus42

kedimin 2 gündür midesi bulanıyor. 4 yaşında sarman. Midesinde tuy birikmistir diye dusunerek malt veriyorum 2 gündür ama bi etkisi olmadi. Daha önce evde kizak hareketi yapıyordu ve veteriner hap yazmisti daha sonra tekrarlamadi ama bi kac gun once yine yaparken yakaladim. İc parazit mide bulantisi yapar mi bilmiyorum ya da daha basit bi sey midir bilgisi olan varsa yazabilir mi ? Yemesinde ya da tuvaletinde bir problem yok ama normalden halsiz ve yutkunuyor arada öğürüyor.

2 CEVAP

edadnmzr

Bence beklemeden veterinere gidin bir cisim yutmuş olabilir kızaklamayla ilgili olduğunu sanmıyorum

edaquinnn

benin kedim cok su icince midesini bulandiriyor. havalar sicak ondanda olabilir ama yinede bi veterinere danisin.