Kedi Başlığı

busrasari

arkadaşlar kedimin malesef patisi kırıldı sargıya sarıldı ilk eve getrdiğimde sargıyı açmaya çalştı zarar verdi şimdi tekrar sargıda daha iyi bi şekılde fakat başlıgından rahatsız kendini yalayamıyor çıkartmayı düşünüyorum ama sizce napmalıyım şuan resımdeki gibi yine sargısına zarar verebilirmi ?

11 CEVAP

ursaminor

Sanki basamıyor patisine filan yazmıştınız bir ara hatırlıyor gibiyim. Çok geçmiş olsun yeniden. Zor bir şey, kimbilir ne kadar canı yanmıştır kırıkken. O ilk veterineri şikayet edin bence meslek odasına. Yaptığı yanına kalmamalı!

ursaminor

oyy çok geçmiş olsun. Nasıl oldu bu :o

Bu kritik ilk birkaç günde çıkarmazsanız daha iyi olur bence. Çünkü o sargıyı ne yapar ne eder ısırıp söker. Bari birkaç gün düzgün kaynaması için ellememesi daha iyi olacaktır.

busrasari

çok teşekkürler sormayın başımıza gelenleri ilk gttgm veteriner iki kere röntgen çekti kırıgı görmedi ya parada aldı o kdr başka yere götürdüm orası röntgende nasıl anlamadı dedı birsürüde zamanımı yedi bnm daha erkenden iyileşebilirdi

cakil_18

Geçmiş olsun :(

busrasari

teşekkür ederim :(

Derdedermanim

çıkarmayın çözer.

deniz_berkan

Bunların bez olanları var Teo ameliyattan sonra onu kullandık bir nebze daha rahat ediyorlar hatta fotolarımdada var eger bulabiliyorsanız onlardan temin edin bulamazsanız bende size alıp gönderebilirim

Ece5

Sürekli gözetimde tutarsanız belki gündüzleri bir kaç saate kendini temizlesin diye cıkarabilirsiniz
Ama gece muhakkak takın yer bitirir o bandı:)

busrasari

evet patisinde şişlik vardı oynuyordu ama durunca kırık patisini havaya kaldırıyordu meğersem kırıkmış o yüzden ve veterinere anlattım anlamadı röntgen çekti kemıklerınde bi kırılma hiçbişey yok dedi bana

busrasari

çok teşekkür ederim profılınızı şimdi inceleyip bakıyorum

DEMET92

çok geçmiş olsun :((( bence de başlığı çıkarmayın ki tez vakit de iyileşsin inşallah. Önce Allah a sonra size emanet bu sevimli can... tekrar geçmiş olsun