Kedi Ve Yolculuk

Kedimekim

Şuan bulunduğum şehirden baya uzak bir şehre taşınmam gerekiyor. Bu yüzden ilk öncelikle ucak daha sonra otobüs kullanmalıyım. Bu süre toplamda 7 saati buluyor. Bu kadar uzun bir yolculuk sırasın kedim için önerebileceginiz bir şey var mı ? Yeme icmeyi bir sekilde halledebilirim ama tuvalet ihtiyacını nasıl gidermem gerektiğini bilmiyorum. Ayrıca bu yolculuk onun psikolojisini nasıl etkiler.

2 CEVAP

Emrondre

Biz zeytinle 12 saat yolculuk yaptık , ilk deneyimizdi bırakamadık evde de yanımızda götürdük , Biz arabayla yolculuk yaptık ,ilk başta tedirgindi ama sonra alıştı yolda hiç bir şey yiyip içmedi bizimki ama ,arada su verdim patisini ıslattım ağzını burnunu su ile temas ettirdim Tuvaletini tuttu her verdiğimiz molada kum kabı bağajdaydı ama yapmadı koyduğum halde ,Ben taşıma kabına koydum yola çıkmadan önce sonra bu kedi gögüs tasmaları var onu takıp arbada dışarıda çıkardım kucağımda idi sürekli ama inanın çok uslu durdu belki ben yanındayım diye ama ilk başta o oyyy diye ses çıkarması pencereden dışarı bakıp iç geçirmesi beni üzdü kediler benimsedikleri yerden ayrılınca çok üzülüyorlar helede evinden uzakta olunca eve döndüğümüzde mutluluğunu anlatamam resmen evin her yanını öptü kokladı yaladı taklalar attı bizim psikolojik bir durumumuz olmadı gittiği yerede uyum sağladı ama eve dönüş tepkisini asla unutmayacağım ☺️bu arada yolda tutmadı kusma felan olmadı benim deneyimim böyleydi umarım sizinkide hafif atlatır .Birde kumunu değiştirmeyin muhakkak kokusu olsun kumunda en azından az yadırgıyor gittiği yeri...

Kedimekim

Güncel