Kum Kabının Dışına Kaka Yapıyor

BOWIE

Merhaba kedim 1 yaşında, birkaç hafta önce kum kabının dışına kaka yapmaya başladı.Veteriner kontrolü yapıldı ama hiçbir fiziksel rahatsızlığı yok.Bugun de kızımın yatağına yaptı. Evde onu rahatsız edecek hiçbir değişiklik yapmadık. Herseyi kontrol ettik.Bir kedim daha var onunla herseyleri aynı hiçbir problem gözle görünmüyor. Lütfen yardım edebilirmisiniz🙏

4 CEVAP

sitedizayn

kediniz dişi mi erkek mi ? kısır mı ?
diğer kediniz erkek dişi ?

sitedizayn

şehir dışındaysanız aslında durumu açıklıyor gibi, kediniz size çok bağlı ve yokluğunuz psikolojisini bozmuş olabilir, 4 yaşında olan kedim kızıma çok bağlıydı ve kızım üniversite için evden ayrılınca kedinin bütün ayarı bozuldu, tuvalet alışkanlıklarından tutunda yeme içme her şey yani, kediler çok duygusal hayvanlar ve evde sahiplendiği biri varsa sizin gibi ve siz olmayınca her şeyi bozulabilir, bence tamamen psikolojik yani.

BOWIE

Kedim 1 yaşında kısır dişi
Diğer kedim 5 yaşında erkek kısır, aralarında hiçbir problem yok çok da iyi anlaşıyorlar.10 aydır bizimle gözle görünür hiçbir problem bulamadik.Iki haftadır kum kabının dışına yapıyordu.Veterinere götürdüm kontrolde hicbir sey çıkmadı. Bir haftadır da ben şehir dışındayım. Bu gece de gidip kızımın yatağına kakasıni yapmiş.

sitedizayn

kediniz size çok bağımlı siz olmadan o kedide olamaz örnek olarak yaşadığım ve gördüğüm hikayeler var gerekirse uzun bir şekilde yazarım ama kediniz size çok bağımlı