Kedi Biti/Piresi

Aley7

Kedimi pazartesi günü pire sorunu yüzünden veterinere götürmüştüm. Dış parazit yaptırdım ve bana geçeceğini söyledi. Birkaç gün geçti ama hiç ölü pire yok. Ve hala yardımcı olmuyorlar. Eczaneden alabileceğim bir ilaç var mı ya da Pet Shop dan

1 CEVAP

CilekLily

Aslında kedinize bir gün kolay kolay temizleyebileceğiniz bir odada tutmanız daha sağlıklı olurdu bize veterinerimiz böyle söylemişti sokaktan yavru sahiplendiğimde çok şükür sadece bir tane ölü pire gördüm başka da görmedim sürekli düzenli olarak ev süpürüyorum ve seyreilmiş sirkeli suyu kapı eşiklerine sıkıyorum. Alabileceğiniz herhangi bir böcek öldürücü ilaç kediniz için çok zararlı olabilir evden uzun süreli çıkma ihtimaliniz varsa bayer solfac var Ben geçen mayısta sokaktan yavru aldığımda aynı hatayı yapıp evde dolaşmasını izin vermiştim ve evi pireler sarmıştı bu ilaç sayesinde kurtulmuştuk