Erkek Kedi Struvit Şikayeti. 4 Gündür Sonda Takılıyor.

Oqrenerde06

Arkadaşlar HİLLS Mama kullanıyorduk 4 yıldır. 2 gündür ıdrar yapamama şikayetiyle gittik çok taş varmış idrar yollarında geçmezse operasyon yapılacak karın yanından boşluk açılıp taşlar boşaltılacak tekrarlarsa ileride dişileştirme yapılacak.
Urınary JEL, Günlük antıbıyotık iğne ve günlük veterınerde idrar boşaltma temızlenme yapılıyor hafıf kanlı idrar yapmaya deavm ediyor.
Su zorla günlük içiriyoruz şırınga ile mama zorla yiyor UNIQUE STRUVIT MAMASI VERİLDİ ŞUAN ÇOK SEVMEDİ. Kedi çorbası vermeye çalışıyorum şırınga ile kızılcık suyu haşladım içiriyorum c vitamini veriyoruz ÖNERLERİNİZ VARMI AMELIYAT YAPTIRAN YA DA ÇEVRESINDE DUYAN ŞUAN NE YAPMAM LAZIM. Kansızlık olmasın dıyede KAN DAMLASI BAŞLAMAYI DUSUNUYORUM Şuanda çok streslı bağışıklık içinde IMMUN 44 VERECEĞİM DESTEKLESIN DIYE . Veda Kotervin Kedi Strüvit Taşları Problemlerinde Tedaviye Destek Solüsyonu siparış ettim bunu da kullanacağız bir kaç gün daha gözlem yapalım sonra mı amelıyat olsun bu Kotervını de deneyelım geçmezse mı amelıyat ettirelim yoksa hemen mi.

28 CEVAP

Oqrenerde06

GÜNCEL

Oqrenerde06

GÜNCEL

Oqrenerde06

GÜNCELL

Oqrenerde06

Hangi mamayı kullanmalıyım BRITCARE IYIMIDIR

Oqrenerde06

güncell

Zumrutt00

Veda Kotervin kullanırken başka idrar asitleştirici kullanmanızı önermem mazallah ülser falan olur yavrucak. Onun dışında ben de kızılcık suyu vermiştim kedime bir zamanlar sonra kızılcık suyu şeker hastası yapabilir diye gördüm ama gramaj önemli burada. kaç ml verildiği önemli. mümkün olduğunca çok verilmemeli bu gibi şeyler kanımca. Elma sirkesi su ile karıştırıp bir çay kaşığının yarısı verilebilir ben verdiğimde kedim anında idrar yaptı ama en fazla iki gün üst üste verilmeli daha fazlası dediğim gibi ülser yapabilir

Zumrutt00

%100 elma sirkesi olması lazım

Zumrutt00

taşın cinsine bakılması lazım strivute ise royal canin s/0 ya da hills s/d maması

Zumrutt00

strviute değil ise hills c/d

Oqrenerde06

Veda kullandık oda fayda göstermedi. Taşın cinsine bakılması lazım :( Kızılcıgı vs kestik. Şuan Anemisi de var böbrek rahatsızlıgı olmasından korkuyoruz şuan

Oqrenerde06

Doğru düzgün klinikler ilgilenmıyor herkes parasının peşinde :( çok kötü durumdayız

Oqrenerde06

Çok zor durumdayız hem maddi hem manevi bittik kliniklerde günlerdir üzülüyorum oğlum kurtulsun can yavrum benım

Zumrutt00

geçmiş olsun