Yaş Mama Verilmesi

venswift

6-7 haftalik bir kedim var 650 gram agirliginda ve kilo aldirmaya calisiyoruz bu yuzden yas mamasini sulandirip sabah aksam veriyorum kuru mamasi ile karistiriyorum kullandigim mama gourmet sahiplendigimizdendir hep bunu yiyor hills vermistik kusmustu o yuzden mamasini degistirmek istemiyorum tavsiyeniz var midir?

4 CEVAP

CilekLily

Acana kitten konserve yaş mamaları var Özellikle büyük kedim bayılarak yiyor. Yüksek proteinli olduğu için yavru kedinize de iyi geleceğini ve tadını sevecegini düşünüyorum. Şu an sitede indirimde 50 TL’lik bir fiyatı olması lazım eğer indirimi bitmediyse altı tane falan alıp dolapta saklayabilirsiniz.🫶🏽

Ozlemkopuk

Kullandığınız yaş mamanın içeriğini çok iyi bilmiyorum fakat et oranına bakın yüzde 40 ve uzerindeyse gönül rahatlığıyla vermeye devam edebilirsiniz. Çok daha iyi markalar var fakat kediniz seciciyse sayet değiştirmeden devam edin derim. Benim seçici icin ben daha iyi yaş mamalari denerken herzaman yediginide yemez olmuştu tekrar alıştırana kadar çok zahmet çektim :)

venswift

@CilekliLiy kullandigim yas mamalar bitiginde acanaya gecis yapacagim acaba bir sorun olacak mi endiseliyim veterinerimiz yas mama vermisti onu kusmustu o yuzden korkuyorum biraz

CilekLily

Suyu daha fazla koyup vermeyi deneyin bir de belki mamanın kokusu ve yoğunluğu yaz sıcağında bozmustur midesini