Kedi Diş Sağlığı

Venusuranus

Kedimin tek dişinde çürüme var ne yapmalıyım

2 CEVAP

Venusuranus

Diş fırçası var evet bende kullanıyorum o markayı. Mqma konusunda biraz seçici. Aylarca veterinerde kaldi zaten. 5 ay neredeyse antibiyotik tedavisi gördü

Berra88

Veterinere götürürseniz belki antibiyotik ilaç vs verir. Onun dışında kedinizin ağız temizliğini yapıyor musunuz? Benim kedimin ağzında da tartar vardı ilerleyip yayılmaması için veterinerimiz dişlerini crystalin sprey ile temizlememizi önermişti çok şükür de bir şey olmadı. He ayrıca sürekli ödül maması vb vermekten kaçının dedi. Siz ona göre kedinizin ağız bakımını ihmal etmeyin genel olarak