İç Dış Parazit Damlası

ventricosa

Kedim Broadline iç dış parazit damlası oluyordu. Ama bir süre stres yaşamasın istediğim için evde alıp kendim yapmak istiyorum evde alıp kendi yapanlar var mı hangi iç dış parazit damlasını alıyorsunuz ve ücreti nedir? Evde alıp yapmak isteyince daha pahalı oluyor sanırım

2 CEVAP

Ozlemkopuk

Advantage damla aliyorum veteriner kliniginden fiyatı değişmiyor onlarda yapsa alıp evde sizde yapsanız fiyatı aynı. Kliniginizden temin edebilirsiniz

ventricosa

Ben birkaç kliniğe sordum kendileri yaptığındaki fiyatın 2 katına sattıklarını söylediler