Bahçede Baktığımız Kedinin Patisi Kırılmış

Aslzm

Merhaba arkadaşlar bahçede baktığımız kedilerden birtanesinin patisi kırılmış çok üzüldüm hayvan ambulansını aradım ama geri vermeyiz dediler bahçede kulübeleri var mamada alıyorum ama maalesef veteriner ücretleri çok fazla Kayseri'de yaşayıp uygun bir yer bilen var mı belediyeler bakmıyor sanırım en son çare hayvan barınağına bırakacağım acı çeksin istemiyorum

5 CEVAP

sitedizayn

sarman kedim lokum 2020 de kurban bayramı arefe günü önce veterinere götürdük ameliyat olması gerektiğini söylediler ama ameliyat yapamıyorlardı o gece arayışa girdik barınağa ulaştık kediyi alacaklarını ama tekrar bize vermeyeceklerini söylediler ve yaralı kediyi tekrar eve getirdik yavruydu her geçen dakika ölüme doğru gidiyordu ve sonunda bayramda açık ve ameliyat yapacak bir klinik bulduk bize uzaktı ama farketmez götürdük ameliyat yapıldı lokum hayata tutundu hatta iki ameliyat geçirdi yavrumuz şimdi 4 yaşında bir azman oldu :) o gün barınağa bıraksaydık heralde ölmüş olacaktı.
bir aracın tekerleri arasına sıkışan ve ölmek üzere olan kedimizin hikayesi kısaca böyle yani.
hiç kolay değil ve masraflı işler 2020 şartlarında 5 bin tl harcadık ama lokum hayatta kaldı yaşadığı kazanın ve ameliyatların izleri bugün bile devam ediyor ama o bizim çocuğumuz canımız, 1 yaşını geçince sıkılmasın bir arkadaşı olsun diye düşünerek yavru bir smokin buldum aldım lokum efendiye teslim ettim ve lokumda yavruyu hemen kabullendi çok iyi arkadaş oldular, maceramız kötü başlamıştı ama çok güzel devam etti.

z-senem

Hayvan barınağına bırakmayın, ne olur. Kendi ihtiyaçlarınızdan kıssanız bir süre, iyi bir veterinere götürebilseniz ne güzel olur.

Brhndmrz

Hayvan barınağına bırakmanız daha sağlıklı olacaktır.

cemremio

Barınakta yaşama şansı yok, tedavi edileceğini mi sanıyorsunuz, daha az önce tokatta bir gönüllünün ayağı kırılan kedi için belediye ye müracaat ettigi ,kedinin günlerdir o şekilde bekletildiği haberini okudum

Coconutbey

Bence bir veterinere götürün barınaklarda malesef hayvanlar içler acısı durumda. Bulunduğunuz bölgede ücretsiz bakan veteriner yok mu