Kedim Sürekli Saklanıyor

defne182

hiç böyle yapmazdı. mama yiyor kusuyor anlayamadım verilen ilaçlardan sanırım. çok baygın bakıyor ve koltuğun arkasından çıkmıyor. yeni mamasının sesine çıkardı normalde şimdi çıkmıyor. bize hem güveni azaldı hem acı çekiyor dişlerinden dolayı sanırım. ne yapacağımı bilmiyorum kahroluyorum.

6 CEVAP

Brhndmrz

merhaba, yavrunuz kaç yaşında herhangi bir sorun yaşadınız mı korktu mu hiç veya hasta mı hasta ise bu belirtiler normaldir.

aslihan_e

Ne için ilaç verildi? Kusma ve saklanma kedinin hayatının tehlikede olduğunun belirtileri. Mutlaka farklı veteriner görüşleri alın. Kedi ilaçları öyle kusma yapmazlar pek, böbreklerinde sorun olabilir, değerlerine bakıldı mı? Gençlik hastalığı olmadığından emin mi veteriner?

sitedizayn

evet kedinizle ilgili bilgileri paylaşırsanız burdaki arkadaşlar tecrübelerini bilgilerini paylaşacaktır, yaşı, cinsiyeti, neden ilaç aldığı, hangi mama ile besleniyor her türlü bilgiyi yazın lütfen.

Venusuranus

Strese girdimi şu yakınlarda

defne182

@Brhndmrz @aslihan_e @sitedizayn @Venusuranus arkadaşlar çok özür dilerim o anki stresle anlatmamışım hiçbir şey. yaklasık bir haftadır veterinere gidiyoruz hiç sevmiyor dışarı çıkmayı ağzındaki tartarları temizlettik Bir adet dişi çekildi. bugün hemogram(kan) ve ultrason bakılmış hiçbir şryi yokmuş gastrit dışında. gastro mama alacağız. tekrardan kusura bakmayın..

defne182

kedim kısır 6 yaşına girecek canım evladım.. çok şükür bir şeyi yokmuş..