Köpeklerde Kusma Problemi

Pattis4546

Köpeğim mamasını yedikten sonra 2-3 gün arayla mama tanelerini bütün bir şekilde çıkararak kusuyor. Acana grass fef-lamb ve virbac senior mamayı karıştırarak veriyorum, virbac mamayı tek yemediği için. Günde 2 öğün olacak şekilde veriyorum mamasını. Yavaş yeme kabında veriyorum ama çok yavaş yemiyor yine de, 4 dk gibi bir sürede yiyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim? Bilgisi olan biri bir çözüm önerisi sunarsa çok memnun olurum.🙏🏻

2 CEVAP

zibityus

taneleri büyük geliyordur. ufak taneli varsa onu deneyin. ya da mamasını vermeden önce yarım saat ılık suda bekletip öye vermeyi deneyin.

Maya-French

Köpeğinizde gastrit, reflü vs olabilir.