Kedimin Kulağının Arkasında Yara Var

Azrrrb

Kedim bir buçuk aydır mantar tedavisi görüyordu ve bugün tamamen iyilestigi için kafasındaki yakaligi çıkarttık
Ama şimdi kardesimin söylemesine bu şekilde bir yara fark ettim ciddi bir şey olabilir mi

7 CEVAP

Mini2019

Mantar geçmemiş gibi hala

Azrrrb

@Mini2019 veteriner hekimimiz her hafta kontrol etti ışıkla da baktı herhangi bir parlama yok kulağını kasiyip çok büyük yaralar yapmıştı o yüzden hala mantar var gibi geliyor ama her aşamasını gördüğüm için biliyorum geçtiğini
Bu fotoğraftaki yarasını yakaligindan dolayı fark etmemistim ama veterinerimiz bunun mantarlar kaynaklı olmicagini söyledi kulağındaki yaraların hızlı iyileştirilmesi için madecassol krem vermişti aynı şekilde fotoğraftaki yarasına da surmemi söyledi
İnşallah dediği gibi gecer hemen

sitedizayn

bu yıl kedilerimden birinde olmuştu yakalık çıktığı anda kaşıyıp daha çok yara yapıyordu, 10 gün yakalık çıkarmadık ancak iyileşti, hem cyristalin hemde veterinerin verdiği bir kremi kullanmıştık.

Venusuranus

Sanırım kaşıdığı için yapmış. Yastık boyunluk rahatsız etmez onu kullanın bence yarayı büyütmesin.

Mini2019

Her mantar ışıkla gözükmüyor maalesef. Umarım çabuk iyileşir

Azrrrb

@sitedizayn
Ay çok şükür sizin kendinizde toparlamis inşallah benim kedimde bir an önce iyileşir çok sıkıldı yakaligindan

Azrrrb

@Venusuranus
Yakaligini geri taktım hemen veterinerimizde aynı şekilde söyledi iyice kasiyip büyütmesin diye
Teşekkür ediyorum cevabınız için