Kedi Poposundaki Kaka

CilekLily

Merhaba sokaktan yeni sahiplendiğim bir aylık yavru sürekli poposuna kakayla geziyor. Kumdan çıkarken pop işindeki kaka sürekli yere düşüyor ve o kakaya basıp tüm evi kaka yapıyor. Kızımı yıkasam mı? Ya da sadece poposunu mu yıkasam? İslak Pamuk’la sildim fakat hala bir kaka kokusu var popoda 🥲🥲

1 CEVAP

Havuc23

Merhaba! Kedilerin yıkanması doğal yağ dengesini bozabildiği için veterinerler tarafından pek önerilmiyor. Kedinizi kedi ve köpekler için cilt ve tüy temizliğinde kullanılan ıslak mendillerle temizleyebilirsiniz. Biz de kullanıyoruz. Ürün Petlebi'de de mevcut. İşinize yarayabilir, bir göz atın isterseniz.