Kedi Poposundaki Kaka

CilekLily

Merhaba sokaktan yeni sahiplendiğim bir aylık yavru sürekli poposuna kakayla geziyor. Kumdan çıkarken pop işindeki kaka sürekli yere düşüyor ve o kakaya basıp tüm evi kaka yapıyor. Kızımı yıkasam mı? Ya da sadece poposunu mu yıkasam? İslak Pamuk’la sildim fakat hala bir kaka kokusu var popoda 🥲🥲

3 CEVAP

Azrrrb

Kedilerin yıkanması pek doğru değil
Ben metapetin kediler ve köpekler için olan hijyen mendilini kullanıyorum sizde bu tarz şeyler alabilirsiniz ya da çok sert olmayan yumuşak bir peceteyi ıslatıp popisini temizleyebilirsiniz henüz bir bebek olduğu için olabilir böyle şeyler siz ona yardımcı olun öğretmeye çalışın kendisini temizlemesini

ilaydacakir

komple kediyi yıkamak değil de eğer korkmuyorsa sadece popo arka pati kısmını yıkayabilirsin bence. Ama çok güzel kurumalı gerekirse kurutma makinesini uzaktan hafif hafif tutarsın.

Kendini temizlemeye alışması için de ben şey yapıyordum. Minik sprey şişesine su koymuştum tuvaletten çıktıkça poposuna sıkıyordum djskdjsldkskf yavrum ıslandı diye temizliyordu hemen öyle öyle alıştı. Çünkü veteriner sürekli ben silersem bu sefer tembellik yapar kendi hiç temizlemez demişti sprey muhabbetini de onaylamıştı

CilekLily

Ben de yıkamadım sanirim yarin popisi yikayip terasa guneslenmeye koyucam yavrumu ama crystaline sıktım yalansin diye hic orali olmadi evladim benim ahhsjdjskndo alistiracagim bi sekilde ben de