Kronik İshal Geçirmiş Kedi İçin Mama Önerisi?

hellothere

Kedim ishal oldu tedavisinden sonra virbac gastro mama kullandık sonra veterinerimizin önerisiyle virbac juniora geçtik bu mama kısır kediler içinmiş ama kedim henüz kısırlaştırılmadı bunun bir zararı var mıdır? ayrıca mamayı bulmakta cok zorlandığımız için yeni bir mama arayışına girdik probiyotik desteği olan ve kaliteli önerebileceğiniz bir mama markası var mıdır?

3 CEVAP

cemremio

Benim kedimde kısır ama bu tarz mamalarda öyle bir ayrım yok gördüğüm kadarı ile, bizde Royal caninin hassas sindirim olanını kullanıyoruz, sanabella yı bir deneyin iyi gelirse ne ala devam edin, bize iyi gelmedi keşke gelseydi. İstemeyerek Royal canin alıyorum problemimizi minimum düzeye indiren o oldu

Kimyoncuk

Royal Canin gastrointestinal Fibre response bir araştırın güzel ve üstün bir mama bağırsak sorunlarında

sitedizayn

ben kullanmadım ama royal canin sensible ile ilgili yorumları görmüştüm isterseniz sizde bir bakın