Kedime Damar Yolu Açıldı Damar Yolu Açılan Yer Mor

Berilvera

Arkadaşlar kendime damar yolu açıldı Damar yolu açılan yer morardı yani patilerde sorun yok ama insana açılan damar yolunda morarma olur ya öyle sizce kantaron yağı sürsem geçer mi güzel dostlar

6 CEVAP

Brhndmrz

Birşey sürmenize gerek yok kendi kendine iyileşecektir.

Coconutbey

Hayır bir şey sürmeyin siz kendi kendine geçer

Realbadvroken

Bişey sürmeyin açarken damarı patlatmış olabilirler ama büyütulcek bir olay degil

sitedizayn

endişelenmeyin bir şey sürmenize gerek yok kendiliğinden geçer, herhangi bir acı sorun olsa zaten oynamaz

Berilvera

Şu an fotoğraf atamıyorum ama jilet izi de var kapmış makine belli çizik halinde leke olmuş ama oynayıp zıplıyor bi şey olsa acısa yapamaz dimi

Berilvera

Başakşehirde arterium diye bi veteriner kliniğinde oldu bu olay bana sormadan be ksırlaştırma için yapılan tahliller belli olmadan kendi kafasına göre damar yolu açmışlar