Kedimin Dışkısı Keçi Dışkısı Gibi Ve Çok Az

Merhaba, kedim dün dışkısını normal yapmasına rağmen az önce keçi dışkısı gibi ve 3 parça yaptı boyutları da büyük değildi. Bu neden olabilir yarın bi daha gözlemleyeceğim şu anlık iştahsızlık halsizlik v.b gibi problemleri yok.

7 CEVAP

Ozlemkopuk

Muhtemelen kabızlık vardır ozaman o şekilde yapıyorlar. Daha çok Su icmesini sağlayıp tavuk haşlayıp suyuyla birlikte verip düzene girmesini sağlayabilirsiniz. Sayet devam ederse hekimin görmesi gerekebilir

Ozlemkopuk

Süt ürünlerini kediler sindiremedigi için veteriner hekimler tavsiye etmiyor pek. İshal yapıp aniden vücudunun susuz kalmasına neden olabilir. Yaş mama vermek daha doğru bi seçenek:)

z-senem

Bence de kabızlık olabilir.
İlave olarak, ben de yaş mama, kefir ve yoğurt vermenizi öneririm.

CilekLily

Mamasına 1 damla kadar zeytinyağı koyabilirsiniz kabızlık yaşıyor muhtemelen maltın çok faydasını görmüştüm kabızlık döneminde malt verimini arttırabilirsiniz

CilekLily

Mamasına 1 damla kadar zeytinyağı koyabilirsiniz kabızlık yaşıyor muhtemelen maltın çok faydasını görmüştüm kabızlık döneminde malt verimini arttırabilirsiniz

sitedizayn

bazen öyle yaptıkları oluyor ama sürekli olursa evet kabızlıktan olabilir, su tüketimi azsa yaş mama veriyorsanız arttırabilirsiniz, malt varsa da iyi olur.
kedilerimin su içimini arttırmak için su pınarı almayı düşünüyorum.

Venusuranus

Bence hiçbir şey yapmadan en az 2. Gün dolana kadar bekleyin takip ederek. Baktınız düzelmiyor probyetik yani bağırsak düzenleyici destek ürünleri deneyebilirsiniz. Tabi veterinere danışmak yinede önemli