2 Aylık Kedi İshal Lütfen Cevap Verin

Merhaba arkadaşlar şuan misafir olarak geldiğimiz evde 2 aylık bir kedi var, kedi bugün gözlemlerime göre aşırı durgundu gidip düzgün bir mama ve vitamin aldım. Dışkısı da sıvı bir şekilde aile şuan için veterinere götüremiyor. Sizce düzelir mi ? Geçici bir durum mudur ?

5 CEVAP

aslihan_e

Parazit için ilaç verilmiş mi? Ona biraz tavuk göğsüyle pişmiş pirinç lapası yedirin, ishaline çok iyi gelir ama önce ishale neden olan şey tedavi edilecek ki çözüm bulunabilsin. Mama değişikliği ishali arttırabilir. Peki aile kediye müdahale edilmezse ölebileceğini kabul ediyor mu?

sitedizayn

ishal çoğu zaman beslenme ile ilgili olabiliyor yediği mama yaramıyorsa ishal yapabilir mama değişince ishalde geçebiliyor ama başka nedenlerde olabilir, evet pirinç, patates iyi geliyor ama geçmezse tehlikeli olabilir

Kediye verdikleri mama aşırı kalitesiz bir mamaydı, bimde satılan acil durum mamalarından 😢 ben hills yavru kedi maması aldım yavruya yesin diye 1 kilo ani mama değişikliği oldu sanırım elimden daha fazlası gelmiyor inanın

sitedizayn

yazık yavrucağa siz elinizden geleni zaten yapmışsınız ama en azından aile bonacibo yavru maması alsın sonrada aynı markanın kuzulu serisi ile devam edebilir, lütfen ihmal etmeyin o yavru hayatta kalsın, temiz@mama@com burdan ulaşabilirsininiz

aslihan_e

Parazit için bir şey yapıldı mı demiştim, o ayda parazit sorunu olur yavrularda. Patates vermeyin yaramıyor, sadece pirinç.