Kedim Bana Tıslıyor

kbrasnmz

Ablam bu gün sokakta Suriyeliler tarafından çok dövülmüş bir kedi buldu en azından bir günlük kediyi eve alalım dedi bende tamam dedim kediye mama su falan verdim ama benim evdeki asıl kedim bana karşı aşırı hırçınlaştı, normalde benim kedim beni aşırı fazla seviyor ve yanımdan ayrılmıyor hiç saldırmaz bile ama şimdi aşırı tıslıyor ve saldırıyor bunun geçmesi için ne yapabilirim :")

1 CEVAP

sitedizayn

yeni gelen kedi yetişkin bir kediyse evdeki kediniz hırçın saldırgan olacaktır normal yani, yavru kedilere karşı çok saldırgan olmuyorlar, geçici olarak eve aldığınıza göre pek bir şey yapmanıza gerek yok ama kedinizden ayrı bir yerde durması daha iyi olur, ayrı olsalarda kediniz kokuyu alacak ama en azından görmesin.
kediyi sahiplenecekseniz zaten zamana ihtiyacınız olacak en hırçın kedi bile zamanla yeni kedinin kokusuna alışıyor bir bakmışsınız birlikte oynuyorlar.
kedi ve köpeklere kötü davranan insanlarada artık ne diyeyim bilmiyorum, çok kötü bir durum.