Sürgülü Çelik Sineklik

AsumanAtilgan

Arkadaşlar merhaba, sürgülü çelik sineklik kullanan var mı zira kullandığım normal tül sineklikler işe yaramadı 4 kedim var sinek kelebek peşinde koşarak yırtıyorlar. Ayrıca sineklik firması, çelik sineklik kadar sağlam ama yırtılmayan, kopmayan ve paslanmayan malzemeden yaptığı sineklikerden önerdi, tecrübe eden var mı acaba. Ve dış cama yaptırılan ( seyir için) kedi kafesi ne kadar yüvenli ve sağlam. Teşekkür ederim

7 CEVAP

Brhndmrz

sürgülü çelik sineklik sizin için daha uygun olacaktır. bende aynı şekilde önüne geçebildim çünkü.

AsumanAtilgan

Teşekkür ederim

mehtapg

Sürgülü çelik tül olan da var ayrıca plastik ama sert yırtılmayan tül de var ben ikisini de kullandım ikisinden de memnunum.

AsumanAtilgan

Teşekkür ederim

sitedizayn

benim iki kedim var balkonda camda kafalarına göre geziyorlar ama çok yüksekte değilim ikiside birer defa düştü 1,5 kat aşağı ve öğrendiler artık düşmüyorlar, sinek peşinde koşan smokin kedim pencereye doğru gelince frene bazıyor :)
ortama ve yüksekliğe bağlı yani ben bir kat daha yüksekde olsam bu kadar rahat olamazdım.

suzik

Selamlar, ben de çelik sineklik istiyordum fakat sineklikçi zamanla paslanıp yıpranması olabilir dedi. Kedilere özel bir sineklik varmış elastik gibi çelikten değil ama yırtılma kopma vs yapmıyormuş biz ondan yaptırdık hem camlara hem de sürgülü balkon kapısına, reklam amaçlı mı dedi bilmiyorum ama biz şimdilik memnunuz

AsumanAtilgan

Çelik genelde paslanirmis ama sanırım sağlamlık açısından en sağlam olanı, fiyat olarak pek fark yokmuş elastik gibi sağlam olandan. Benim için görüntü ve paslanmasindan ziyade sağlamlık daha önemli. Teşekkür ederim bilgileriniz icin