Kedi Kumu

İnce Taneli Mi Kalın Taneli mi kum tercihiniz?

9 CEVAP

zuhall

Ince taneli daha iyi topaklaniyor, daha kolay temizleniyor. Ama kedinizin patisine yapisip eve dagilma orani daha yuksek oluyor. Bunu engellemek icin kedi tuvaleti oönü paspasi kullanabilirsiniz.

Güncel

Kullanıp gerçekten işe yaradığını düşündüğünüz marka yada link tavsiye edebilir misiniz

aleynacamgoz

Ben quik ve pro line ince taneli bebek pudrası kokuluyu öneririm güzel topaklanıyordu, ince taneli daha iyi topaklanıyor yani. Ama arkadaşın da dediği gibi tuvaletten çıkarken biraz yerlere vs dağıtıyor

zuhall

Ben hep everclean kullandim multiplecat. Maddi olarak zorlamayacaksa deneyebilirsiniz. Ama artik organik kumlari deneyecegim yakin zamanda,henuz kullanmadigim icin yorum yapamiyorum. Oyle bir isteginiz olursa yani saglikli olsun diye siz de bakabilirsiniz.

AyseBerraAydin

Şu an ProLine kullanıyorum ama Van Cat 'e geçeceğim daha iyi olduğunu duydum ♥️

Deniz18

Ben sanicat kullanıyordum veteriner önermişti hiç memnun değildim şimdi mırmır kullanıyorum bebek pudralı neredeyse hiç koku olmuyor önceye göre baya fark var

Derdedermanim

ince

@aleynacamgoz Ben Quik kalın taneli aldım fakat hiç memnun olmadım topaklanması çok kötü, hatta resmen topaklanmıyor bile