Mamadaki Tuz

Realbadvroken

Bir mamanın içinde tuz olması bu mamayı kötü mu yapar sizce bence evet fakat ama etrafımdakiler böyle düşünmüyor " vücudun ihtiyacı olduğu kadar, zararlı olmuycak miktarda" diye nitelendiriliyor

3 CEVAP

sitedizayn

tuza hepimizin ihtiyacı var ama biliyoruz ki fazlasıda zararlı, hem kedimiz hemde bizim için, içinde tuz olmayan mama yok ama ucuz markalarda biraz daha fazla oluyor çünkü kedilerde tuzun tadını seviyor, yani hangi markayı kullanıyorsak bir şekilde güvenmek zorunda kalıyoruz.
ben bazı üretici firmalarla görüşmüştüm genelde aynı şeyleri söylüyorlar güvenli diyorlar.

Tahilli ve tuzlu olmasi iyi degil sanirim

Venusuranus

Tuz ve şeker onlar için iyi değil böbreklerini yorar