Kedim Bi Anda Korkmaya Başladı

Senemhasret

Kedim zaten genel olarak korkak ama bi o kadar da saldırgan bir kedi. 2 yaşında kısır erkek. Dün gece yerlere uzun uzun bakmaya başladı. Sabah uyandığımda da hep vakit geçirdiği odadan dışarı çıkmak ve asla yere inmek istemiyor. İndiğinde de korkarak yürüyor ve yerleri kokluyor. Neler oluyor anlamıyorum. Stresli bi kedi ve sakinleştirici kullanıyor bu arada bir süredir.

1 CEVAP

Venusuranus

Benim kedimin tekide öyle anksiyete var dedi doktor. Ne yaptıysam geçmedi. Son zamanlarda çok sakin bir kedi olmasına rağmen bizede kendini sevdirmemeye başladı sürekli kızgın bir durumda