Petlebi Hediye

edadnmzr

Merhaba 🐾
Petlebi bir ara hediye gönderiyordu, hala hediye gönderiyor mu bilginiz var mı?

2 CEVAP

sitedizayn

bazen gönderiyor en son geçen ay siparişim olmuştu vets plus 30 gr malt göndermişlerdi
kedileriminde hiç malt ile işi olmuyor 30 gr daha bitmedi, biri sadece zoraki yiyiyor gibi diğeride zaten hiç yemez malt sıvı ödül falan görünce patisi ile dövüyor :)

edadnmzr

Merhaba @sitedizayn teşekkür ederim yorumunuz için, ben siparişlerin yanında gönderdikleri hediyeleri değil de paket olarak eve karışık hediyeler gönderdiklerini söylemiştim. Burada aktif olunca gönderiyorlar genelde teşekkür ve ürün deneme için. Bu arada her maltı yemeyenler Gimcat yiyorlar deneyebilirsiniz onu da yemezse patisine sürün yiyecekler mecburen 🥰