Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası Elizhabet

Eemmmmynne

Dişi kedimi kısırlaştıralı 2 hafta oldu neredeyse. Emilebilir dikiş kullandı veterinerimiz. Şu ana kadar elizhabetini kullandık ve birazcık çıkarmıştım ama dikişini çıkarmış. Çok büyük bir şey gibi gözükmüyor, sadece çıkardığı yerde küçük bir yara gibi bir şey var o da bu gün kurudu, hiç kanamadı. Artık elizhabetini kullanmalı mıyım? Dikişlerini kendisi mı çıkaracak bu şekilde?

2 CEVAP

Snzlc

2 hafta çok bile. Dikişler 1 haftada kaynıyor. Çıkarmanızda fayda var. Stres olmasın hayvancağız.

Coconutbey

Valla ben de kısırkaştırdım yeni 10 gün kalcak dediler bakalım beklıyoruz ama siz bence takmayın 2 hafta çok zaten veteriner kontrol etmiştir durumuna göre takmayın geçmiş olsun