Köpekler Neden Birden Bire İştahlatı Kesilir

Köpeğim mamasını daha önceden çok severek yerken şu an iştahı kapalı hiç bir sorun yok salığıyla ilgili ama böyle oldu

4 CEVAP

sitedizayn

kedi köpek bir süre aynı mamayı aynı şeyleri yiyince sıkılabiliyorlar değişik mama deneyebilirsiniz evde hazırladığınız mamalarda verebilirsiniz deneyin yani.
diyelimki lahmacun seviyorsunuz ama her gün yemek istermisiniz ? makarnada olur :)

Teşekkür ederim 😇

Maya-French

Merhaba,

Yaz aylarında sıcak hava koşullarından dolayı bu tarz durumların olması gayet normal ama göz temasını üzerinden kesmemenizi öneririm.

Yememesinin sebebinin altında sağlık sorunu da olabilir.
İştah kesilmesi, bel kısmının biraz daha yukarıda olması ve kusma gibi durumları olursa mide sorunları yaşadığının göstergesi olabilir.
Gastrit, reflü vs gibi.

Umarım herhangi bir sağlık sorunu yoktur ve keyfi davranıyordur :)

Mini2019

Mama hava almıştır. Mevsim geçişidir gibi çeşitli nedenleri olur. Umarım yabancı cisim değildir