Köpeğimin Cinsini Anlayamadim

Bugün köpek sahiplendim bodur dediler sadece cinslerini bilmiyorlarmis cins önemli değil benim için ama merak ettim 1 yaşında daha büyür mü cinsi nedir sosis juck Russel kırması gibide geldi bana kararsız kaldım tüyleri uzar mi acaba

6 CEVAP

sitedizayn

tatlı bir köpek çok iyi yapmışsınız, kafa yapısı olarak juck russel andırıyor bir şekilde genlerinde var yani, juck russel genleri varsa işiniz kolay olmayacak :) aşırı enerjik köpeklerdir maske filmi ile bütün dünyada popüler olmuş bir ırkdır

sitedizayn

şu anda iki kedim var ve çok seviyorum daha önceki yıllarda iki defa köpeğim oldu birlikte uzun yıllar yaşadık, yaşlanarak öldüler, ilk köpeğimi sokaktan almıştım cinsini bilmiyordum, ikinci dobermandı özel bir seçim değildi yani öyle denk gelmişti, cinsi ne olursa olsun çok tatlı hayvanlardır, kedilere göre ömürleri biraz daha kısadır. sizde bir can kurtarmışınız sağlıklı ve uzun bir ömrü olsun, ama jack russel terier ile işiniz iş yani :) bir ara kafaya takmıştım bir jack russel alıcam diye sonra kendime güvenemedim :) birazda şaka olacak :) keyfini çıkarın.

sitedizayn

sizinde başınız sağolsun benim tek avuntum yaşlanarak ölmeleri oldu, yaşadılar ve normal bir şekilde gittiler. her zaman özlüyorum ama hayat işte.

Brhndmrz

cins olarak çok net bir şey söylemem kırma olduğu kesin. sahiplenerek çok iyi bir şey yapmışsınız teşekkür ederim

Umarım iyi yapmışimdir :)

tesekkur ederım umarım ustesınden gelırım bende enerjık bı ınsanım uyum saglıyacagımızı dusunuyorum bırbırımıze tabi korkmuyor degılım...sızınde basınız sagolsun benımde kopegım öldü maalesef acı bir şekilde cokta hassas baglanan bır ınsanımdır aldık bi risk