Ecosin Fiyat

kaan187

Veterinere kedimde mantar olabilir diye gittiğimizde ecosin verdi 1000 lira gibi bir para aldı bu ücret normal mi?

8 CEVAP

sitedizayn

hangi şehirdesiniz ? bu yıl kedilerimden birinde benzer bir sorun oldu iki kedimi de götürdüm,kontroller yapıldı, ilaçlar verildi, 10 gün içinde tekrar götürdüm tekrar kontrolleri yapıldı toplamda 2500 vermiştim, istanbul da.
veterinerler farklı olabilir bulundukları bölgeye görede farklı olabiliyor, biz yavruluk dönemlerinden beri aynı yere gidiyoruz herhangi bir sorun olunca bir defa para alıyor sonra aynı ay içinde 10 defa gitsek bile para almıyor. parazit aşı falan olursa evet alıyor ama öyle bile olsa istediğimiz zaman gideriz ve para almaz. heralde zaman içinde olan bir şey bende bilmiyorum.

Brhndmrz

Kaç tablet verdi ?

ventricosa

1 tablet 500 liraydı 4 ay önce ama fiyatlara zam geldi 2 katına çıkmış mıdır bilmiyorum, birkaç kliniğe daha sorun aynı fiyatı söylüyorlarsa doğrudur

kaan187

1 tablet verdi

kaan187

Bursa'da sürekli gittiğimiz veteriner ama internetten ilaç fiyatlarına bakınca aşırı fark vardı, yani aynı fiyata internet üzerinden 3 tablet alınabiliyor sanırım o yüzden sordum

Mini2019

Yıkama yapıldı mı yoksa sadece tablete mi o ücreti aldılar?
Eğer sadece tablete aldılarsa iade edin.

ventricosa

Bursada hangi veterinere gidiyorsunuz

kaan187

Hürriyet'te Uğur veteriner kliniği yıkama falan yapılmadı bugün kendimiz yaptık