Kediyi Yıkamadan Nasıl Temizleyebilirim Acilll

buusracikk

1 aylık yavru kedi buldum sokakta 2 gündür bakıyorum bugün iç dış parazit için veterinere götürdüm yolda kakasını yaptı taşıma çantasının içine veterinere gidene kadar da bulaştırdı üstüne. Veteriner sildi temizledi ama koku duruyor haliyle. Aşı olduğu için banyo yaptıramıyorum. Eve getirdim şimdi kediyi nasıl temizleyebilirim yıkamadan

4 CEVAP

Canimyavrum

Aynı durum 10 gün önce başıma geldi hekimimiz bize numune kedi şampuanı werdi ewe gidince miss gibi yıkayın iyice kurulayın dedi bende aynı şekilde yaptım .misss oldu hiçte bişey olmadı maşallah bebek oldgu için kendini tam temizleyemez koku kalıyor mendillerde işe yaramıyor .kokuyor yine pamuk gibi oldu zorunlu kalınca yıkamak herek hiç bişey olmaz kulak we başına dikkat ederk yıkayın sokak pisligi bile gitti üstünden 3 defa şampuanladım tertemiz oldu beyaz tüyleri😻🥰

Brhndmrz

kendini temizleyecektir sizin bir şey yapmanıza gerek yok

Snzlc

Evcil hayvan temizleme mendilleri var. Bu tür sorunlara çözüm olacaktır. Ya da ılık suya makyaj pamuğu batırıp sıkın. Poposunu ayaklarını hafifçe silin.

Coconutbey

Evcil hayvan temizleme mendili ile temizleyebilirsiniz onlar zatrn kendisini temizliyor ama siz pis olduğunu dusundugunuz kısmı temizleme mendili ile silebilirsiniz