Kedi Veteriner

busrasari

arkadaşlar benim online yardım alabıleceğim bir veteriner varmı biliyormsunuz sadece röntgen göstereceğim

5 CEVAP

ursaminor

telefonunuza vetmate uygulamasını yükleyin. Oradan sorabilirsiniz.

emrezrtrk

Vetmateapp

Ece5

Arkdaşım veteriner cok Zor durumdaysınız belki ona gösterebiliriz yani aklıma başka birşey gelmedi

Gul36

Vetmate'le alakalı bir tanıdım mesajı aldım ama önerdikleri mamaları görünce birazcık güvenim sarsıldı diyebilirim. Sizce diğer konularda tam olarak güvenebilir miyiz ursaminor?

busrasari

size iki röntgen göstersem aradakı farka bakalbılrmı acaba