1 Yaşında Kısır Erkek Kedim Poposunu Yere Sürtüyor

Ceylinnn6

Merhaba 1 yaşında kısır scottish fold cinsi erkek kedim çarşamba günü sabah ve akşam olmak üzere poposunu yere sürttü. Bugün sabah da aynı hareketi yaptı bu neden olabilir.??

18 CEVAP

Ceylinnn6

Sürekli yapmıyor , o bölgede hiçbir şey yok ve dışkıda sorun yok:)). Anlayamadım valla bi anda yapmaya başladı. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim..

sitedizayn

@Ceylinnn6 smokin kedim bu hareketi arada bir yapıyor, kedide herhangi bir sorun yok ama işte bazen yapıyor ben çok kafaya takılacak bir şey olmadığını düşünüyorum, hayvan o şekilde rahat ediyorsa bana göre sorun yok. her insanın tuvalet alışkanlıkları aynı mı ?

Ceylinnn6

@sitedizayn haklısınız. Komik olan durum yavru kedimin de yapması , büyük kedimi taklit ediyor herhalde:D