Kedimin Tuvalet Problemi

Rayala

Yavru kedim var dört aylık önce tuvaleti koridordaydı sorunsuz gidiyordu şimdi banyoya koydum iki gündür tuvaletini yapmıyor ama evede yapmıyor ne yapmam lazım teşekkürler

4 CEVAP

Porse

Aklınıza geldikce banyoya götürün, ben de değisiklik yaptım alıstı öyle

Rayala

Teşekkür ederim

edadnmzr

Banyoya götürüp elinizle patilerini tutup kazdırın alışır ama iki gün çok uzun bir süre nasıl dayandı 😳

Rayala

Sürekli kendisi banyoda ama tuvaletine girmiyo eski yerinemi götürsem