Animal World Kedi Maması

Irmaakk

Marka hakkında bilgisi olan var mı 1.5 yaşında bir tekir kedim var ona almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

8 CEVAP

edadnmzr

Çok kaliteli bir mama gibi gözükmüyor. Eğer mama arayışındaysanız ben 2 senedir Exclusion kullanıyorum içeriğini bayağı inceleyip aldım. Kesinlikle öneririm. Tüyleri yumuşacık oldu iyi geldiği belli. Dışkısı da olması gerektiği gibi bağırsak ve bağışıklık için destekli çünkü. İçinde bir sürü vitamin de var. Ekstra vitamin takviyesine ihtiyaç duymazsınız. Sizin dediğiniz mamanın içeriğine baktım siz de karşılaştırabilirsiniz. Tavuklu olanında sadece kurutulmuş tavuk proteini var direkt tavuk da yok yani. Ben petlebiden 12 kg olarak alıyorum büyük alınca daha uyguna geliyor her mama, düşünebilirsiniz 🐾

Irmaakk

Çok sağolun cevabınız için😊 fakat maalesef bizimkilerin kedi mamasına ayırdıkları bütçe 1500 tl civarı, önerebileceğiniz daha uygun fiyatlı bir mama var mı acaba?

Irmaakk

Çok sağolunn, söylediğiniz markalarada bakıp kızıma en uygun olanını alacağım teşekkürler😊

sitedizayn

1500 tl ye temiz@mama@com dan 3 koli yani 6 paket 12kg bonacibo alabilirsiniz fabrikadan satış olduğu için ucuzdur animal world den çok daha kalitelidir. 2 kg lık paketler olduğu için daha uzun taze kalır. kuzulu çeşidi alırsanız daha iyi kediler çok seviyor. 4 koli almanız daha uygun olur 1600 tl civarı yapar 16 kg mamanız olur kargo parasıda vermemiş olursunuz.

edadnmzr

Brit care ve sanabelle sanırım daha uygun ve kaliteli mamalar onlara da bakabilirsiniz 10 12 kg mamalar 6-7 ay gidiyor aslında düşünüp bütçenize göre karar verebilirsiniz
Bir de mystic marka mama var o çok daha uygun onu da burada önermişlerdi fiyatı iyi ve gayet kaliteli diye 🥰

edadnmzr

Rica ederim ne demek 🥰 tüyü kadar ömrü olsun yavrunuzunn 🐾

sitedizayn

mystic 2 sene kadar önce kedilerime vermiştim yemediler, sokaktakilerde beğenmedi, içerik olarak iyi görünüyor ama nedense kediler sevmedi
bonacibo kuzulu sevmeyen kedi görmedim yıllardır sokakta kedi beslerim. evdekilerde çok seviyor onlara bazen ödül maması olarak veririm.

Irmaakk

Öyle yapacağım gibi gözüküyor çok çok sağolun🙏🏻