Aşılar Bitmeden Çıkamazmı ?

kars

8 aşısınıda olmadan dışarı çıkmazmış köpekler.Peki enerjisini nasıl atıcak ?

7 CEVAP

olaf

ablamın köpeği olan jamie aşıları bitmeden çıkamadı veteriner aşıları tam olmadığı için zarar görebileceğini ve hasta olabileceğini söyledi ama bu kediler içinde geçerlidir bence çıkarma evde onla koştur oynat o zaman enerjisini atar

kars

Teşekkür ederim

olaf

rica ederim

Ilsu09

Tabikide disarı cikıcak dogduktan ilk 3 ay cikmiycak sonrasinda cikabilir bazi kopekler icin asi sureleri 1 yili bulabilir bir kopek evde 1 yıl kapalı kalirsada psikolojik olarak sorun yasar yani kopeginiz 3. Ayini doldurmussa cikabilir

kars

Peki kışın köpekleri yıkamayın diyorlar ama hep kirlimi kalıcak hayvan ?

MIRA

Yıkadığınız zaman onu sıcak tutmanız o gün içerisinde dışarı çıkarmamanız yeterli bence.Kedi gibi suyu sevmeyen bi hayvan da değil köpekler illaki ayda 1 de olsa yıkanmaları gerek çünkü köpekler kediye göre çabuk kirlenirler yinede hekiminize danışın bağışıklık sistemine bağlı yönlendirmeler yapabilir.

kars

Teşekkürle