Yaz Mevsimin De Kediler

Ecerana

Merhaba 4 aylık dişi kedim çok fazla uyumaya başladı artık eskisi gibi çok oyun oynamıyor oynarsa da 10 dk oynayıp bırakıyor sizce yaz geldiği için mi yoksa artık büyümeye başladığı için mi ya da endişelenmem gereken bir durum mu var. Yemesi içmesi gayet normal günde 80 gram kuru mama yiyor ve bol bol su içiyor. Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

5 CEVAP

Terranova

Sorun olduğunu düşünmuyorum. Çevre ve hava koşullarına göre farklılık gösterebilir. Gündüz uyuyup enerji depolayıp, yapıları gereği avcı canlılar olduklarından dolayı geceleri aktif olurlar.

Hastalanmış olabilir benim kedim oyun oynamayı 5-6. Ayında bırakmıştı ateşini falan bir kontrol edin bence

Ecerana

Ben biraz abartmış olabilirim aslında uykusunu iyi alınca bir saat belki daha fazla bilmiyorum oyun oynuyor ama mesela bazen sesten uyanıyor ya da biz okşarken filan uyanıp 10-20 dk oyun oynayıp tekrar uyuyor enerjik bir kedi normal de oradan oraya koşturur Bi de bn bir hafta şehir dışına çıktığım için Bi arkadaşıma bıraktın kedimi daha dün aldım ve orada dedikleri hep koşturuyor acaba yer değiştirdiği için mi böyle oldu

Derdedermanim

Bizimkiler gündüz uyuyor akşam oynuyorlar çünkü havalar ciddi sıcak.

Ecerana

Güncel