Köpekte Ağız İçi Papillom

robinc

Köpeğimde bu sabah ağız içinde papillom denilen ağızın içinde siğil gibi bulunan beyaz nokta gördüm. Her yerini kontrol ettim başka bi yerde en azından gözle görünür bir şekilde yoktu. Veterinerimiz bağışıklığını arttırıcı tabletlerle süreci desteklememi, belki bu şekilde kendi kendine düşebileceğini düşmeyip artması durumunda da başka tedavi yöntemlerine geçeceğimizi söyledi. Aranızda böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da bu süreçte nelere dikkat etmemiz lazım, nasıl daha hızlı atlatırız?

2 CEVAP

aslihan_e

Zencefil tüketmesini sağlayın derim, virüsleri öldürüyor. Ben zencefil tozunu kedilerimin macununa yoğun şekilde karıştırıyorum, ağızlarına parmağımla sürüyorum, ağız ve boğazlarındaki virüsleri yok etmeye yardımcı oluyor. Bir çay kaşığından fazla kullanmayın. Sıcak suda demleyip ılıyınca içirince de çok etkili oluyor ama acı diye bizimkiler içmek istemiyor, zor içiriyorum. Köpekler için de güvenilir. Emin olun faydasını görür. Kedilerimin boğazlarını virüs sardığında, su bile içemez hale geldiklerinde hep zencefil kurtardı.

robinc

çok seyreltmeye rağmen çok az içirebildim maalesef ama çok teşekkür ederim