Kedisi Olanlar Kedi Kumları İçin Robot Süpürge Önerisi Verir Misiniz?

Martis

Merhabalar 5 aylık kedim var 2+1 evim var robot süpürge almak istiyorum önerilere açığım

1 CEVAP

sitedizayn

benim smokin kedim sürekli robotla kavga ediyor :)
fişe takılıysa gelip düğmesine basıyor çalışıyor yine kavga ediyor :)
zavallı robot bende şarzı ve fişi hiç takmıyorum. bendeki model öyle yani fiş takılı değilse tepki vermiyor.
smokin kedim her zaman tetike robotun sesini duyması fişe takılması falan hemen uçar gelir :)
böyle bir kediniz varsa hiç almayın. ama biz alırken kedimizin böyle manyak olduğunu bilmiyorduk. şans yani isterseniz deneyin görün.
ve burda paylaşırsanız eğlenceli olacaktır :)