Kedide Böbrek Büyümesiyle Yetmezliği Aynı Şeymi

Sueda1234

Merhaba arkadaslar kedim kum yemeye basladi bende vete goturdm vette tahlil yapti rontgen cekti ve kedimde enfeksiyonla bobreginde buyume cikti bobrek yetmezligiyle büyumesi ayni seymi basina boyle bisey gelipte atlatan varmi

3 CEVAP

edadnmzr

Genelde böyle şeyler yemeleri D vitamini eksikliğinden kaynaklanıyor. Büyümesiyle yetmezlik aynı şey değil

edaquinnn

kum yemesi vitamin eksikliginden olur. benim kedimde hastaydi hep kusuyodu. kusmasi kesilince birden kum yemeye basladi. veteriner vitamin eksikliginden diyip vitamin surubu vermisti oyle duzeldi.

Sueda1234

Bizimkindede kansizlik cikti o yuzden yiyomus