Kedimin Dudağı Böyle Oldu Neden Olabilir

perihanim

Maması suyu metal kapta ve her gün ikisini de yıkıyorum neden olabilir

3 CEVAP

Realbadvroken

Mantar olabilir emin değilim veterinere gösterin nolur nolmaz

edadnmzr

Valla benim kedimde de böyle oluyor kendi kendine geçiyor nedenini ben de bulamadım bazen sizinkinden daha şişik bile oluyor alt dudağı bir yerlere vurduğunu falan düşünüyorum çünkü başka bir şey olsa kendi kendine geçmez

sitedizayn

küçük bir yaralanmaya benziyor geçenlerde benim kedimde de oldu kendi kendine geçti.