Arterium Vet Diye Bir Yerde Kedimin Derisi Hasar Gördü

Berilvera

Başakşehir arterium adlı veteriner benden habersiz daha tahliller belli olmadan kızıma damar yolu açmış ve kızımın derisine hasar vermişler çocuğun geldiğinde paçası kanlar içindeydi dostlar içim yanıyor. Başka veterinere foto attım makine kesiği olmuş dedi. Sizce evde yapabileceğim bi şey var mi

8 CEVAP

aslihan_e

Neden damar yolu açılmış? Dehidrasyon belirtileri falan mı gördüler acaba?

Sabisim

Bazı insanların eli ağır oluyor gerçekten. Bir kere benimde başıma gelmişti asıl veterinerimiz kan alırken çok az morarırdı bir kere başka veterinere götürdüm eve yakın diye kedimin bacağını mosmor ettiler üç kişi üşüştüler tepesine tutmak için. Benim kedim sakin bir kedi ensesinden tutmayın gerek yok diyorum anlamıyorlar hayvanın psikolojisini bozmuşlardı. Geçmiş olsun sizede.

Berilvera

Hayır kısırlaştırma olacaktı daha kan tahlilleri çıkmadan damar yolu açmış kafasına göre ve kan tahlilleri iyi çıkmadı kısırlaştırma olmadı bizde bu yarayla kaldık baş başa moralim çok bozuk

aslihan_e

Aa, ben de acildi sandım. Bizim veterinere bana sormadan işlem yapmayın demiştim, o da benim acil röntgen çekmem gerekiyorsa çekerim falan demişti, öyle bir şey sandım. Bir de kolay da açılmıyor o, elini ayağını birkaç kişi zorla tutup açıyorlar.

Berilvera

Aynen evet işte bu yüzden sinirlerim çok bozuk çocuğu hırpaladılar diye bi de benim kedim aşırı derecede hırçın hangi akla damar yolu açtılar

Canimyavrum

Bu damar yolu değil bacaktan alınması gereken biokimya için olan bölğe zor kan aldıran çocuklar böyle oluyor benim kızımda aynı olmuştu önemli birşey değil 1 2 haftda kayboldu

Berilvera

Evet inşallah geçer ya moralim çok bozuluyor. Çocuklarımız her şeyimiz bizim umarım hepsi çok sağlıklı olur

Berilvera

Evet gerçekten çok kötü bir durum bence de her veterinere götürmemek lazım Cihangir’de Papsi en iyisi