Kuduz Aşısı Oldum Acil

MerliNur

Merhaba tatil için gittiğim otelin kedisi beni tırmaladı önlem amaçlı dün kuduz aşısı başlattılar şimdi evime geldim kedim beni görünce üstüme atladı ve ağzımı yüzümü yaladı hep engel olamadım onun kuduz aşısı aralık ayında yapılmıştı bana yapılan kuduz aşısından dolayı ona bir şey olmaz değil mi lütfen yardımcı olursanız sevinirim sabah veterineri arayacağım ama sabredemedim.

3 CEVAP

Kediden bulasan kuduz vakasi 0 diye biliyorum

AhsenAise

Size yapılan aşı tedbir amaçlı,oteldeki kedide kuduz tespit edildeydi karantinaya alınırdı tüm otel
İçiniz rahat olsun sorun yok

AhsenAise

(bana yapılan kuduz aşısından dolayı ona bir şey olmaz değil mi)
Aldığınız ağrı kesiciler ,yapılan antibiyotik ignelerden birşey olmadığı gibi kuduz aşısından da birşey olmaz kedinize