Acill Kedim Sürekli Kusuyor!!

Milovat

3 gün önce kedimin maltını değiştirdik çünkü hep aldigimiz malt kalmamıştı sonra kedim kusmaya basladı ilk baslarda sadece tüy kustu iki gün ve bir kere kusmustu o yüzden malt kalitesizmis diye dusundum. Benim kedim de kronik kalp yetmezligi var o yüzden surekli ilac kullanıyoruz üst üste iki gün kusmayı normal bulmasam da kardiyoloji doktoromuza danistim o da biraz gozlemle dedi kediyi strese sokma simdi durup dururken ki bu kalbi icin buyuk sorundu. Velhasil dün biraz cim yedi yedigi cimi kustu sonra kusmasi asla durmadı artik iyice korktugum icin veterinere goturdum anlattim o da çimdendir dedi. Bugun dursun yarin devam ederse getir ama röntgen cekmedi aksam bir daha kustu. Su iciyo kusuyo saf su kusuyordu. Ben de baska hekime daha goturdum röntgen cekildi bir sey gorunmuyor dedi midesinde ki sükür ki yabanci cisim gorunmuyor, mama suyunu önünden kaldir bu gece ben kusma önleyici ve istah acici yapacagim yarın koyarsın neyse kaldırdım, birazdan mama su verecegim ama kedim inanilmaz halsiz basina gelen var mi daha ne yapabilirim bilmiyorum cim de hic boyle kusturmamisti. Malt da yapmis olabilir dedi hekim 😭

19 CEVAP

AsumanAtilgan

Geçmiş olsun, Başka bir veterinere goturun

Toscana

Bende yaşdım Çiçek kızım aldığım bir çimden sonra kusmaya başladı. İlsç vs denedik devam etti. Bir süre gastro mana yedi ve düzeldi . Veteriner diet olanlardan yedi geçmil olsun

cemremio

Tavuk, ciğer falan haşlayıp vermeyi denediniz mi, birde hilss in a/d yaş mamaları var, yoğun bakım maması gibi güzel bir mama besleyici, püre şeklinde

Nisanmia

Geçmiş olsun aynı sorun bnde de vardı . İç-dış parazit zamanı gelmiş olabılır . Ben yaptırınca geçti