Mydog Mu Spectrum Low Grain ?Mi

Mydog mu yoksa spectrum Low Grain mi?

2 CEVAP

sitedizayn

mydog manisada hermospet üretiyor asıl kendi markaları mystic, spectrumda manisada üretiliyor liderpet tarafından yani komşu sayılırlar, markaların kendi sitelerinden incelerseniz daha rahat karar verirsiniz çünkü çoğu petshop sitesinde içerikler eksik veya yanlış yazılıyor. mydog alacak olsam almazdım üreticinin kendi markası olan mystic alırdım en azından biraz daha ekonomik olur. ama zamanınız varsa hiç birini almayın kendiniz pişirin köpeğinize yedirin. bu sadece para ilede ilgili değil birazda zaman meselesi.

Maya-French

Tahılsız ve Kaliteli içeriğe sahip bir mama kullanmanızı öneririm.