Yanlışlıkla Köpek Ürünü Sipariş Verdim ?

Pnrdogan

Kedim için biotin damla alacaktım supravet , aldıktan sonra fark ettim ki köpek için olan damladan almışım. Kullanırsam bir sorun olur mu?

2 CEVAP

sitedizayn

biotin yani b7 vitamini kedi köpek insan farketmez bir sorun olmaz, kediler yada köpekler için ayrı bir b7 yok :)
diyelimki tavuk pişiriyorsunuz kediniz için bir parça tuz katmadan falan ayırdınız aynı şey yani.

Pnrdogan

Teşekkür ederim icerik olarak baktım ikisi de aynı içerik olarak. Sormak istedim yine de