Bu Kedinin Irkını Bilen Var Mı?

Zemzem

Oturduğum siteye biri kedisini bırakmış burdaki kediler sürekli hırpalıyor eve almak istedim fakat benim kedimle hiç anlaşamadılar sahiplendirmek istiyorum ırkı ne acaba?

14 CEVAP

Derdedermanim

Mavi rus falan değil ırkı safkan sokak kedisi mavi rus olması için ki o bir ırktır anne baba mavi rus olmalı oda yetmez bu şekilde en üst atalarına kadar mavi rus olmalı.sokak kediside grı olur her sakallı dedeniz her gri kedi mavi rus değil.:)
her siyah bombay olmadığı gibi

Derdedermanim

sokak kedileri her renk olur beyaz dahil renk ırkı belirlemez.

DogaM

Bu kedinin cinsi Mavi Rus. Sırf rengine bakarak söylemiyorum fiziksel olarak baktığımda da resmen bir Mavi Rus. Ayrıca Mavi Rus diyebilmek için en üst atalarına kadar Mavi Rus olması gerekmez. O zaman "safkan" Mavi Rus olur.

burlo

emin değilim ama mavi rus olabilir. çok tatlıymış:)

Mariana

Sokak kedisi diye ırk mı var.

hoya

BOMBAY

Amedsoner

Mavi Rus kardeşim

Tikih

mavi rus

septikbaykus

İlan aç . Hayvanseverler cins kedi olduğu için hemen saldırır ama hayvanseverler yani çaktırmayın

Fifi

Tartışma dikkatimi çekti çok yersiz !Sokak kedisi mix ırklar için kullanılanılır malum sokakları mesken tutmuş kediler bunlar safkan değiller neticede.Sokak kedisi değilde andolu kediside diyebilirsiniz asıl konu kesinlikle safkan olmamaları.

septikbaykus

Adına igor mu koycan şimdi. Mavi rus ne ya allahım yarabbim kedi kedidir.

Sudetina

Mavi rus

Zemzem

Sahibi tarafından sokağa atılmış ve sokakta yapamıyor sahiplenmek isteyen var mı?

Sudetina

Mavi rus