Acil Yardım Eder Misiniz? :(

eylulc8

Kedim son 1 haftadır doğru düzgün tuvalete gitmiyordu.Sürekli uyumaya başlayınca veterinere götürdüm.Röntgen çekildi kabız olduğunu öğrendik.Fakat doktor denge kaybı farkettiğini söyledi.Fipten şüphelendi.Kan testleri temiz çıktı.Bugün lavman yapıldı dışkısında parazit gördük.Denge kaybı parazitede bağlı olabilir dedi.Şuan Flagly ve vitamin kullanıyoruz.Fip çıkmaması için dua ediyorum ama içim içimi yiyor.Özellikle bugün neredeyse hiç yürüyemiyor çok dengesiz.Sizin başınıza geldi mi bilginiz var mı? :(

3 CEVAP

sitedizayn

kedinize bu aralar sıvı verin, su, et suyu, kemik suyu ne yerse yani ama sıvıya suya ihtiyacı var, kuru mama falan kesinlikle vermeyin, şu anda en çok ihtiyacı olan şey su.

AhsenAise

Çok fazla parazite uzun süre maruz kalması halinde kansızlık olur ama bu kansızlık denge kaybına neden olur mu ? Sanmıyorum
Başka bir hekim görüşü almalısınız

eylulc8

Evet son 3-4 gündür kedi çorbası, kıyılmış mama vb veriyorum probiyotikle birlikte🙏🏻